Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 22-րդ կետով և Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի դեկտեմբերի 29-ի N 2387-Ն որոշման 1-ին կետով սահմանված կարգի 29-րդ կետի 4) ենթակետով, 50-րդ կետով և հիմք ընդունելով 2026 թվականի փետրվարի 2-ին Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի ղեկավարին հասցեագրված Սամվել Կարապետյանի դիմումը, որոշում եմ.
1. Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի Կարմրավան բնակավայրում գտնվող քաղաքացիներ Սամվել Կարապետյանին, Բեթխեհեմ Մխիթարյանին, Թեհմինա Կարապետյանի և Սյուզան Կարապետյանին սեփականության իրավունքով պատկանող, Հայաստանի Հանրապետություն, Շիրակի մարզ, բնակավայր Կարմրավան, 2-րդ փողոց, բնակելի տուն 38, հասցեում գտնվող, 08-054-001-003-1 կադաստրային ծածկագրով բնակելի տունը / գրանցված 2003 թվականի օգոստոսի 4-ին վկայական N 1098611/ տալ հասցե` Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզ, Աշոցք համայնք, բնակավայր Կարմրավան, 2-րդ փողոց, բնակելի տուն 38: