Համայնքի ղեկավարի որոշման նախագիծ
Դիտել Համայնքի ղեկավարի որոշումները
09 փետրվարի 2026 թ.
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱՇՈՑՔ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԵՎ ՄԱՐԳԱՐ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆԻ ՄԻՋԵՎ ԿՆՔՎԱԾ 1,08 ՀԵԿՏԱՐ ԳՅՈՒՂԱՏՆՏԵՍԱԿԱՆ ՆՇԱՆԱԿՈՒԹՅԱՆ ՀՈՂԱՄԱՍԻ ՎԱՐՁԱԿԱԼՈՒԹՅԱՆ ՊԱՅՄԱՆԱԳԻՐԸ ԼՈՒԾԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետի պահանջներով, Հայաստանի Հանրապետության Քաղաքացիական օրենսգրքի 466-րդ հոդվածի 1-ին մասով, հիմք ընդունելով 2015 թվականի դեկտեմբերի 09-ին Մարգար Մարգարյանի հետ կնքված  պայմանագրի 17-րդ կետի 1) կետը և նկատի ունենալով Մարգար Անդրանիկի Մարգարյանի 2026 թվականի փետրվարի 05-ի համայնքի ղեկավարին հասցեագրած դիմումը՝ որոշում եմ.
1. Լուծել Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի և Մարգար Անդրանիկի Մարգարյանի (անձնագիր՝ AV0275071, տրված՝ 22062022թ., 034-ի կողմից) միջև 2015 թվականի դեկտեմբերի 09-ին կնքված Աշոցք բնակավայրի վարչական տարածքում գտնվող 1,08 հեկտար գյուղատնտեսական նշանակության հողամասի՝ խոտհարքից օգտվելու պայմանագիրը։