Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 22-րդ կետով և Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի դեկտեմբերի 29-ի N 2387-Ն որոշման 1-ին կետով սահմանված կարգի 29-րդ կետի 4) ենթակետով, 50-րդ կետով և հիմք ընդունելով 2026 թվականի հունվարի 23-ին Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի ղեկավարին հասցեագրված Պետրոս Բերնեցյանի դիմումը, որոշում եմ.
1. Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի Սիզավետ բնակավայրում գտնվող քաղաքացիներ Պետրոս Բերնեցյանին, Նարիմա Մարկոսյանին, Սուսաննա Բերնեցյանին, Աննա Բերնեցյանին և Տիգրան Բերնեցյանին սեփականության իրավունքով պատկանող, Հայաստանի Հանրապետություն, Շիրակի մարզ, բնակավայր Սիզավետ, 3-րդ փողոց, բնակելի տուն 7, հասցեում գտնվող, 08-106-002-002 կադաստրային ծածկագրով բնակելի տունը / գրանցված 2005 թվականի դեկտեմբերի 16-ին վկայական N 1985329/ տալ հասցե` Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզ, Աշոցք համայնք, բնակավայր Սիզավետ, 3-րդ փողոց, բնակելի տուն 7: