Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 22-րդ կետով և Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի դեկտեմբերի 29-ի N 2387-Ն որոշման 1-ին կետով սահմանված կարգի 29-րդ կետի 4) ենթակետով, 50-րդ կետով և հիմք ընդունելով 2026 թվականի փետրվարի 9-ին Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի ղեկավարին հասցեագրված Անդրանիկ Ալեքսանյանի դիմումը, որոշում եմ.
1. Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի Աշոցք բնակավայրում գտնվող քաղաքացիներ Հայաստան Սարգսյանին, Անդրանիկ Ալեքսանյանին և Արշալույս Ալեքսանյանին սեփականության իրավունքով պատկանող, Հայաստանի Հանրապետություն, Շիրակի մարզ, բնակավայր Աշոցք, 1-ին փողոց, 1-ին անցուղի, շենք 3, բնակարան 21, հասցեում գտնվող, 08-015-044-001-004-005 կադաստրային ծածկագրով բնակարանը / գրանցված 2005 թվականի օգոստոսի 16-ին վկայական N 1090087/ տալ հասցե` Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզ, Աշոցք համայնք, բնակավայր Աշոցք, 1-ին փողոց, 1-ին անցուղի, շենք 3, բնակարան 21: