ՀՀ Շիրակի մարզ, գ. Աշոցք, 0245 2-14-82, ashotsq.hamaynq@mail.ru
02 փետրվարի 2026 թվականի N 20-Ա
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱՇՈՑՔ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԱՇՈՑՔ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐՈՒՄ ԳՏՆՎՈՂ ՔԱՂԱՔԱՑԻՆԵՐ ՄԱՐՏԻՐՈՍ ԼԵԳՐԱՆԻ ՀԱՄԲԱՐՅԱՆԻՆ, ԱՆԺԵԼԱ ԳԵՂԱՄԻ ԱԼՈՅԱՆԻՆ, ԱՐՏՅՈՄ ՄԱՐՏԻՐՈՍԻ ՀԱՄԲԱՐՅԱՆԻՆ ԵՎ ԱՐՄԵՆ ՄԱՐՏԻՐՈՍԻ ՀԱՄԲԱՐՅԱՆԻՆ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ ՊԱՏԿԱՆՈՂ, 08-015-0037-0035 ԿԱԴԱՍՏՐԱՅԻՆ ԾԱԾԿԱԳՐՈՎ ԱՆԱՍՆԱՇԵՆՔԻՆ ՀԱՍՑԵ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 22-րդ կետով և Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի դեկտեմբերի 29-ի N 2387-Ն որոշման 1-ին կետով սահմանված կարգի 29-րդ կետի 4) ենթակետով, 50-րդ կետով և հիմք ընդունելով 2026 թվականի հունվարի 26-ին Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի ղեկավարին հասցեագրված Արտյոմ Համբարյանի դիմումը, որոշում եմ.
1. Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի Աշոցք բնակավայրում գտնվող քաղաքացիներ Մարտիրոս Լեգրանի Համբարյանին, Անժելա Գեղամի Ալոյանին, Արտյոմ Մարտիրոսի Համբարյանին և Արմեն Մարտիրոսի Համբարյանին սեփականության իրավունքով պատկանող, Հայաստանի Հանրապետություն, Շիրակի մարզ, բնակավայր Աշոցք, 3-րդ փողոց, անասնաշենք 2/6, հասցեում գտնվող, 08-015-0037-0035 կադաստրային ծածկագրով անասնաշենքը / վկայական N 26012024-08-0044/ տալ հասցե` Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզ, Աշոցք համայնք, բնակավայր Աշոցք, 3-րդ փողոց, անասնաշենք 2/6: