Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 22-րդ կետով և Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի դեկտեմբերի 29-ի N 2387-Ն որոշման 1-ին կետով սահմանված կարգի 29-րդ կետի 4) ենթակետով, 50-րդ կետով և հիմք ընդունելով 2026 թվականի հունվարի 23-ին Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի ղեկավարին հասցեագրված Սանասար Հարությունյանի դիմումը, որոշում եմ.
1. Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Աշոցք համայնքի Կարմրավան բնակավայրում գտնվող քաղաքացիներ Սանասար Ֆելիքսի Հարությունյանին և Իրինա Ալեքսանի Միքայելյանին սեփականության իրավունքով պատկանող, Հայաստանի Հանրապետություն, Շիրակի մարզ, բնակավայր Կարմրավան, 2-րդ փողոց, բնակելի տուն 25, հասցեում գտնվող, 08-054-0006-0002 կադաստրային ծածկագրով բնակելի տունը / վկայական N 21012026-08-0031/ տալ հասցե` Հայաստանի Հանրապետություն Շիրակի մարզ, Աշոցք համայնք, բնակավայր Կարմրավան, 2-րդ փողոց, բնակելի տուն 25: